zdrowie - Jak rozpoznać że chłopak się w tobie zakochał ?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

Jak rozpoznać że chłopak się w tobie ...
Napisano 27-08-2007 11:21
, przez pati
Jak rozpoznać że chłopak się w tobie zakochał ?
Odp: Jak rozpoznać że chłopak się w ...
Napisano 25-04-2018 14:26:41
Sprobuj na http://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Odp: Jak rozpoznać że chłopak się w ...
Napisano 27-08-2007 16:51
, przez IGUS
PATRZY NA CIEBIE LUB SIE USMIECHA ITP.(TO ZALEZY )
Odp: Jak rozpoznać że chłopak się w ...
Napisano 27-08-2007 16:54
, przez agacior
Miłość to jak oglądanie malej roślinki, która wzeszła na wiosnę: miłość ma swój rytm, potrzebuje troski, opieki, inteligencji, aby pojąć, czy kryje się w sercu drugiej osoby.

Miłość - tak samo jak mała roślinka - jest na początku bardzo słaba. Pierwszy krok to ZROZUMIENIE: zrozumienie, czy możemy razem iść, a przede wszystkim czy osoba, która was zaciekawia, żywi względem was te same uczucia. I nie myślcie, że łatwo jest odkryć, czy ta miłość jest Miłością prawdziwą!

Gesty, słowa i myśli, które druga osoba do nas kieruje, stają się zwykle centralnym obiektem naszych zmartwień: "Nie dzwoni do mnie, więc już mnie nie kocha"; "Nigdy nie przynosi mi prezentów, kocha mnie za mało". Te zdania świadczą o wielkim zamieszaniu: często niewłaściwie interpretujemy słowa, nasze gesty są nieuważne i to, co mamy w sercu, nie wiadomo dlaczego - wychodzi inaczej!

Co robić, jak się dowiedzieć, czy rodząca się w was miłość znajdzie szczęśliwe zakończenie, czy zapali się dla niej zielone światło? Jak zinterpretować nadchodzące od drugiej osoby SYGNAŁY?

GESTY

Gesty są bardzo ważne. Delikatna pieszczota, dwie muskające się dłonie, niewidoczny uśmiech, to niezwykle znaczące gesty. Dzięki nim dostrzegamy, że druga osoba interesuje się nami w sposób szczególny, głęboki, poważny. Pocałunki też są poważne i z całą powagą należy do nich podchodzić. Nie ufajcie tym, którzy na samym początku są zbyt wylewni: taka postawa może ukrywać nie szczere uczucie, ale chęć rozrywki.

A jeśli interesująca was osoba wydaje się być obojętna albo milcząca, to wcale nie znaczy, że naprawdę jesteście jej obojętni: może jest tylko bardzo nieśmiała!

SŁOWA

Słowami można zniszczyć i zbudować miłość, napełnić cały dzień radością albo smutkiem. Czy osoba, która was kocha, często na was krzyczy? Macie inne zdanie i ciężko wam dojść do porozumienia, bo ona jest uparta? Nie bójcie się: to jej sposób na okazywanie miłości.

Czujecie się zaniedbani? Zawsze pamiętajcie, że miłość nie oznacza wcale, iż macie być przyklejeni do siebie cały dzień, jak parka słodkich gołąbków. Miłość to raczej dobre i intensywne przeżywanie szczególnych chwil. W życiu we dwoje nie liczy się ilość uczucia, ale jakość.

JEŚLI NAPRAWDĘ CIĘ KOCHA

Chcecie się dowiedzieć bez cienia wątpliwości, czy kochana osoba żywi naprawdę te same uczucia? Przeczytajcie moje rady i sprawdźcie, czy w waszym życiu tak właśnie jest.

Kochająca was osoba uczyniła z was ważną część swojego życia. Nie jesteście jego pępkiem (bo każdy jest pępkiem własnego życia!), ale jesteście niezbędni. Bez was jej życie traci na jakości, staje się szare i smutne. Osoba, która na-prawdę was kocha, postanawia (i rozumie), że jej życie będzie O.K., jeśli przeżyje je razem z wami. I tak się też będzie zachowywać. Będzie przysyłać wam kwiaty, jeśli lubicie kwiaty, będzie się o was troszczyć, jeśli to lubicie, a jeśli nie przepadacie za zbytnim gadaniem, będzie was kochać w milczeniu. Nie istnieje jedyny i sprawdzony sposób na miłość. Każdy z nas kocha inaczej; każdy z nas pragnie czegoś innego i coś innego ofiarowuje.

Kiedy kochamy, widzimy, że druga osoba jest "piękna", piękna w środku, piękna na zewnątrz. Kiedy kochamy, akceptujemy jej wady... i też je kochamy. Widzimy w niej osobę, która sprawia, że mówimy: "Jakie piękne jest życie!", "Jak pięknie jest kochać i być kochanym!".

Nie macie pewności, czy druga osoba żywi do was te wszystkie uczucia? Boicie się, że jej uczucie jest płytkie i nie wiecie, jak zdobyć pewność? Nie spieszcie się, pozwólcie, by działał czas, w którym wszystko dojrzewa. Prawdziwa miłość potrzebuje czasu. A poza tym... kiedy jesteście razem, obserwujcie jej oczy. Oczy są szczere, ponieważ są oknami serca..., a serce nie potrafi kłamać.

Odp: Jak rozpoznać że chłopak się w ...
Napisano 27-08-2007 19:47
, przez patryk992
kurcze ale piekny tekst
serio mówie :)
Odp: Jak rozpoznać że chłopak się w ...
Napisano 27-08-2007 22:37
Oryginalny - czy plagiat?
Odp: Jak rozpoznać że chłopak się w ...
Napisano 28-08-2007 11:13
JELSI PISZECIE DO SIEBIE TZN, ZECOS JEST POMIEDZY WAMI.
JESLI CHLOPAK CZESTO PATRZY WTWOJA STRONE, USMIECHA SIEI POJAWIA SIE TAM GDZIE TY TO WLASNIE MASZ ZNAK, ZE SIE W TOBIE ZAKOCHAL
A WIEC NIE TRAC CZASU I ZROB PIERWSZY KROK BO BYC MOZE ON NIE MA NA TO TYLE ODWAGI I BOI SIE ODRZUCENIA Z TWOJE STRONY
do kasi...
Napisano 02-09-2007 22:05
, przez patusia
wlasnie zrobilam wejdz na kategorie milosc i zobacz co sie stalo pyt.,,o czy to swiadczy?,,
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 0.43